Nákupne maniačky Slovenského showbiznisu

V Slovenskom šoubiznise sa pohybuje niekoľko žien, ktoré sú vždy dokonale nahodené. Nie všetky sú však nákupne maniačky v pravom slova zmysle. My si dnes však predstavíme také, ktoré nakupovanie priam zbožňujú a nehanbia sa to priznať aj pred verejnosťou. Je však pravdepodobné, že ich nestretnete nakupovať v slovenských obchodných centrách. Často sa totiž utiekajú k tvorbe slovenských módných návrhárov, či dokonca niektoré ku svojej vlastnej tvorbe. Okrem nakupovania teda milujú hlavne módu a zvučné značky a hlavne očividne aj móda miluje ich, keďže im to za každým pristane NO.

Soňa Mullerová jednoznačne patrí k dámam, o ktorých nepochybne môžeme povedať, že vždy vyzerajú skvostne. Keď stojí vedľa svojej dcéry nikto by nepochyboval o tom, že sú sestry. Jej dar pre schopnosť sa obliecť je neodškriepiteľná. Okrem oblečenia je aj vždy dokonalé upravená. Soňa Mullerová má jednoducho štýl, vie nakupovať a nosiť módne trendy. Zúčastňuje sa často módnych prehliadok, ako aj predstavení nových kozmetických prípravkov. Čo jej však svedčí najviac je, že pôsobí veľmi jemne a nie preplácane a umelo, nesnaží sa za každú cenu pôsobiť výstredne. Čo sa týka módných vychytávok a trendovosti je na prvom mieste podľa môjho názoru jednoznačne Dara Rolins. Speváčka nie je len nákupná maniačka ale aj trendseter a to bez diskusie. Pre mnohé ženy je práve Dara príkladom a vzorom ako sa da starnúť do krásy. Okrem toho, že sa Dara Rolins móde rozumie, dokazuje to aj tvorbou vlastnej značky. Jej móda je hravá, aktuálna a vždy jej pristane. Pre mnohé ženy je Dara Rolins inšpiráciou a vzorom aj pre svoju dokonalú postavu, ktorú jej každý iste závidí.

Ďalšou ženou Slovenského šoubiznisu, ktorá sa jednoznačne v móde vyzná, ale hlavne ju rada a často nakupuje je bývala moderátorka slovenskej televízie Kristína Kormúthová. Na mnohých udalostiach, promoakciách, alebo len tak ak ju náhodou zastihnete len tak súkromne je vždy upravená a hlavne ovenčená značkami zvučných mien. Patrí k ženám, ktoré záľubu v móde prezentujú aj vo vlastnej tvorbe. Známe meno slovenského šoubiznisu je určite Gabika Drobová, ktorá je známa najmä v spojení s televíziou Markíza a tiež manažovaním mnohých začínajúcich hviezd a hviezdičiek. Tiež patrí medzi ženy, ktoré sú vždy upravené a záleží im na zovňajšku. Je však pravda, že o nej nemožno povedať, že patrí k ženám určujúce trendy, teda aspoň čo sa oblečenia týka. Za to však vie, čo jej postave pristane a kupuje zásadne kvalitné veci. Ďalšou krásnou a známou tvárou Slovenska, pôsobiacou však najmä v Čechách je nepochybne Andrea Verešová. Čo sa týka Andrei je pravda, že nakoľko je modelka musí vedieť čo sa nosí a aj čo jej pristane. Avšak už nemusí byť pravda, že rada nakupuje. Ale toto pravda je. Na televíznych obrazovkách sa jej stalo, že už svoju vášeň v nakupovaní priznala. Zdena Studenková je nestárnúca slovenská herečka, ktorá zmysel pre módu nezaprie. Vo svojom veku môže konkurovať oveľa mladším herečkám. V jej prípade je však o trošku väčšou vášňou ako nakupovaním varenie. O Zdene Studenkovej totiž to kolujú samé komplimenty k jej vychýrenému obracaniu sa v domácej kuchyni skjeggtrimmer test.